
Ik heb besloten om mijn Camino een stuk harder te laten lopen. Dit wil ik gaan bereiken met een athena 70cc cilinder. Alleen had ik daar een paar vragen over.
-Kan en zou ik de originele cilinderkop gebruiken.
-proma uitlaat goed genoeg?
-Standaard cabrateur houden of niet. Als ik hem hou heb ik sproeier 80 en 82 liggen.
Ook trilt mijn Camino heef hevig als ik erop rij. Hoe hoger ik ga in de toeren hoe meer hij trilt. Het is bijna pijnlijk om er op te rijden. Zou dit aan de krukas liggen of aan iets anders. Ligt het aan de krukas wat zou ik dan allemaal moeten vervangen?
Ook ga ik een polini scooter vario bestellen. Wat zou ik hier nog meer voor nodig hebben. Als in achterpoulie tuning. Ik heb nog een setje polini koppelingsveren liggen die ik er ook in ga zetten.
Ik ga mijn Camino binnenkort keuren en dus wil ik hem zo snel mogelijk op voeren. Maar eerst het tril probleem wegwerken.
Kan iemand ook advies geven over wat voor lang zadel ik er op zou doen.
Alvast bedankt!