
En ik denk ook niet dat het zal staan zo een banden met witte rand

Moderator: -Camino Crew-
Riem spant, en start altijd met choke,... Zou het ook misschien opgelost zijn Moestek eens een ander voorkoppelling opsteken? mvgSander wrote:Je gebruikt toch uw choke ?
Startschoentje niet versleten ?
Riem goed aangespannen ?
Plaats waar de startschoentjes "pakken" eens opschuren.
Startschoentjes zelf met een driehoek vijl kartels in maken voor meer grip ?
Veertjes van de startschoentjes een beetje uitrekken, niet te veel he
clio-tuning wrote:De MHR vario voor piaggio is goed passend te maken. Deze heeft genoeg vlees rond het centergat om uit te draaien en opnieuw een koperen bus in te persen. Past ook met variokap.
MHR staat voor Malossi Hyper Racingoldie wrote:clio-tuning wrote:De MHR vario voor piaggio is goed passend te maken. Deze heeft genoeg vlees rond het centergat om uit te draaien en opnieuw een koperen bus in te persen. Past ook met variokap.
Thx ma nu ben ik aan het twijfelen tussen de MHR van Piaggio en de hebo van katana
PS.: MHR is da nu van malossi ?
zijn ze alletwee nog nieuw te verkrijgen welke moet ik het minste aanpassen om het beste resultaat te bereiken vanachter behoud ik de camino poulie die word een beetje toegenepen .
als hij moeilijk start ligt ligt het aan de carbu afstelling.Camin0_DriVeR_68 wrote:hallo, zoals sommige weten ben ik bezig met een Nieuw projectje, maar alvorens ik die begin uit elkaar te halen, zou ik graag de motor op punt zetten. Nu heb ik het probleem , als ik hem wil starten moet ik zeer lang duwen, maar eens hij start, blijft deze mooi stationair draaien enzo... kan iemand me helpen? mvg
Het lag inderdaad aan ditoldie wrote:ben je zeker dat de chokehendel de as van de chokeklep nog meeneemt het is ni de eerste dat je met een strip moet vastmaken