Please disable your adblocker on this website! The website costs are covered by using ads that are non-intrusive. Please whitelist this domain in your adblocker software or plugin. Thank you.
Schakel alstublieft de adblocker uit! De kosten van het hosten van de website worden betaald met advertentie-inkomsten. Voeg alstublieft een uitzondering toe voor dit domein in de software of plugin.
Hallo heb dus mijn camino inelkaargestoken voor de tourrit , een model met batterijbakje en 4 pinkers met ori kabelboom
maar mijn lampen vliegen erdoor , ik heb een spanningregelaar liggen maar weet niet waar ik deze moet tussen plaatsen (met de pinkers enzo) , moest iemand me kunnen uitleggen hoe ? of met een schema verduidelijken Mercikes alleszinds
Jezus sprak : verdeel het geld onder de armen ! ( nen deel links en nen deel rechts) .
Sommige ontstekingen kunnen bij mijn ondervinden heel raar doen en een heel andere spanning opwekken dan ze zouden moeten, nu moet je inderdaad wel wat zaken controleren, zoals standreww zegt even de bedrading controleren, is de extra belastingsweerstand aangesloten? Heb je de juiste wattage van lampjes steken?
Je kan even een andere ontsteking gebruiken en dan nog eens proberen moest het niet lukken. Kan zijn dat het daarmee verholpen is.
eventueel een na de gelijkrichter een spannings- of vermogenbegrenzer plaatsen? Is simpel te maken met de juiste electronica. Heb hier een circuitje gemaakt om een laserdiode aan te sturen, omdat die héél stroomhongerig zijn.. Dus moet je het vermogen begrenzen of die brandt direct door. Is maar een van de toepassingen, waarom niet op een camino voor de pinkers? 12v lampjes al geprobeerd?
ge hebt spanningsbegrenzers (die tegelijkertijd op gelijkrichters zijn) van die goeikope chinese daxkes enzo. Ge laat u wisselstroom toekomen op u gelijkrichter, en die vlakt dat af en richt die gelijk. Ge kunt da kopen in 6V en 12V versies
gelijkrichters zijn nog niet direct spanningsbegrenzers he. Met een condensator ga je echter wel minder hoge pieken meten, omdat inderdaad alles wordt afgevlakt
En jah, kweetet, ma tis effectief nen gelijkrichter me begrenzer die op die singa's en jinchjengbrol zitten. We hebben het zelfs nagemeten met een multimeter en oscilloscoop.
Kheb zo eentje gekocht voor later op mijn cb50 te foefelen
heb zo een spannigsbegrenzer liggen he ... maar waartussen moet ik die steken om op het gehele kabelnet maximaal 12v te krijgen ? ( ligt idd zoals hierboven gezegd is aan die spoelen... is altijd al zo geweest met da blokje
Jezus sprak : verdeel het geld onder de armen ! ( nen deel links en nen deel rechts) .