Hallo,
'k Heb een enkele weken terug 2 camino's op de kop getikt. Beiden van het jaar 1982. Momenteel proberen we deze terug aan de praat te krijgen. Daarom heb ik me ingeschreven op dit forum om meer te weten te komen over onderhoud en herstel.
Grtz Piet
Please disable your adblocker on this website!
The website costs are covered by using ads that are non-intrusive. Please whitelist this domain in your adblocker software or plugin. Thank you.
Schakel alstublieft de adblocker uit!
De kosten van het hosten van de website worden betaald met advertentie-inkomsten. Voeg alstublieft een uitzondering toe voor dit domein in de software of plugin.
Voorstellen
Moderator: -Camino Crew-
Forum rules
ALGEMEEN REGLEMENT VOOR DE SITE ! (LEZEN AUB)
ALGEMEEN REGLEMENT VOOR DE SITE ! (LEZEN AUB)
Re: Voorstellen
Welkom Piet.
Veel succes met de 2 camino's. Zijn ze nog in goede staat?
Veel succes met de 2 camino's. Zijn ze nog in goede staat?
Re: Voorstellen
welkom op ct piet!
en ineens 2,da beloofd
laat ons ies e fotoken zien

en ineens 2,da beloofd

laat ons ies e fotoken zien


i don't care, I LOVE IT
Re: Voorstellen
Optisch zijn ze nog in goede staat. 1 draait al terug enkel nog de uitlaat vervangen. de andere zal wat meer werk vragen. denk dat er een nieuwe cilinder op moet.