ik ben andy, beter gekend als fcapri op het internet en een echte oldtimerfreak.
vroeger nog met een camino gereden maar helaas ongeluk mee gehad (camino total loss en mijn knie ook omzeep). ik heb caminos totaal afgezworen toen en heb een fireblade gekocht (die kan tenminste remmen).
nu ben ik met het plan bezig een electrisch aangedreven oldtimer auto te gaan bouwen (escort mk2 voor de geintresseerden), maar ik wil leren stappen voor ik leer lopen.
ik heb eerst zelf een electrische fiets gemaakt, maar door wat regeltjes in belgie die weer moeten afbreken. t was namelijk geen electrische fiets, maar wettelijk gezien een brommer. die reed 22km/h zonder trappen en ging 29 als je iets bij duwde.
nu wil ik wel iets wettelijker op de weg en was mijn gedacht gekomen om een camino om te bouwen naar electrische aandrijving. en ben dus op zoek achter een camino nu met defecte of ontbrekende motor.
alvast een paar oude fotos van mijn vergane camino 20jaar terug


na de crash was mijn koplamp helaas gesneuveld (zwart bol lampje met chroom ring en rond glas, denk afkomstig van PX), alsook de uitlaat was afgebroken aan alle lasnaden (onderweg nog verloren).
hij werd nog opgebouwd, maar reed niet goed meer erna


momenteel dus geen caminos in bezit, maar op zoek achter eentje